Aja mõõtmine on tehniliselt väga keerukas ülesanne, aga Sa saad sellega hakkama, kui kasutad aja mõõtmise mobiilset abimeest Terake.

Kuidas aega jälgida ja planeerida

Oleme kliendiga peetud koosolekute kaudu leidnud, et tööaja jälgimine aja ja tootlikkuse saavutamisel on aja jälgimise süsteemi kasutamisel suurim ja kõige olulisem väljakutse. 

Selgitage oma meeskonnale, miks aja mõõtmine on kasulik

Me teame, et enamik inimesi teavad, kuidas jälgida oma aega ja kuidas olla produktiivne, aga kui palju te tegelikult meeskonna aega jälgite nii, et motivatsioon püsiks? Kui paljud teist tunnevad, et see on palju raskem kui alguses arvasite ja see nõuab väga palju aega ja jõudu?

Inimesed muutuvad natuke kahtlustavaks, kui nad kuulevad sõna "jälgimine". Nii et läbipaistvus on siin kõige olulisem.

Õpetage ja treenige oma meeskonda, selgitage miks tööaja mõõtmine on kasulik - bossil ei ole oluline ainult see, et töötaja teeks piisavalt ja ei petaks, vaid et töötajaid ja protsessid on juhitud.

See on oluline, sest igaüks saab sellest kasu. See aitab teil näha, kuhu teie aeg läheb, see aitab teil olla rohkem keskendunud, kuna teie ülesannete soorituse aeg kindel ja töötate korraga „ühel teemal“. See aitab teil rohkem saavutada, ja mis kõige tähtsam - see loob usaldusväärsuse meeskonnale.

Veenduge, et kõik teaksid, kuidas aega korralikult mõõta

Selleks on vaja süsteemi. Teie aruannetel on mõtet ainult siis, kui töötajad valivad õigete projektide, ülesannete, objektide vahel ja seda kõike õigel ajal. Ei aita, kui sunnite neid midagi tegema, selgitamata selle põhjuseid. Parim viis on näidata, kuidas aruanded töötavad, kuna see selgitab, miks on õige tööaja mõõtmine vajalik.

Aja mõõtmine on tehniliselt väga keerukas ülesanne, aga Sa saad sellega hakkama, kui kasutad aja mõõtmise mobiilset abimeest Terake.

Eriti mõnus on tööaja mõõtmise rakenduse kasutamine töökohtades, kus töö koosneb väga erinevatest protsessidest ja kui tööl on erinev tunnihind või tükihind. Kujuta ette olukorda, kus Sa pead päeva jooksul tegema erinevaid töid ja need erinevad tööd ka paberil fikseerima. Sa pead minema selle paberi juurde või kandma oma tähtsat paberit (sellest sõltub ju Sinu sissetulek) koguaeg endaga kaasas. Kas pole mitte tüütu. Aga nutitelefon on Sul alati kaasas (peaaegu alati). Väga lihtne on Sinna see info sisestada. Mugav on vaadata tööplaane, ei pea ülemuse juurde minema ja oma tööplaani kas meelde jätma või paberile kirjutama.

Info liikumine muutub palju kiiremaks töötajate ja raamatupidamise vahel. Kadunud on paberite kontrollimine ja allkirjastamine. Aga kui vaja allkiri lisada siis joonista oma allkiri kohe rakenduses. Mis lisaks mugavamale elule, hoitud on ka loodust. Sest pabereid ei pea välja printima nii suurtes kogustes. Eriti kui need printimised on vaja teha suurtes ettevõtetes.

Paraku on nii, et töötajate puudus on päris suur, mis mõjutab töötajate leidmist. Tööaja mõõtmise rakendus aitab vähendada ka töökoormust. Kusjuures väheneb sellise töö maht, mis ei nõua erilisi spetsialisti teadmis (paberitelt tööaja kontrollimine ja kokku arvutamine. Ei, see ei tähenda, et raamatupidajate töö on vähe tähtis. Kaugeltki mitte, hoopis vastupidi, raamatupidaja saab tegeleda asjadega, mis tõeliselt tähtsad on.